Odamız Üyelerine İndirimli Elektrik

Odamız Üyelerine İndirimli Elektrik

Milas’taki esnaların indirimli olarak elektrik kullanabilmesi amacıyla ilgili firma ve sivil toplum örgütleri arasında sözleşme imzalandı.

Milas’ta faaliyet gösteren ve Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası, Milas Bakkallar ve Bayiler Odası, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Bakkallarına bağlı esnafların faydalanabileceği indirimli elektrik kullanım hakkıyla ilgili BİSEN Perakende Elektrik Satış Firması ve Odaların başkanları Mustafa Sezgin, Özay Sabancı ve Celal Devrim ile sözleşme imzalandı.

Törende kısa bir açıklama yapan BİSEN firması Türkiye Satış Müdürü Günkut Akgül, Milas’taki sivil toplum örgütleriyle iş otaklığına imza atmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Akgül, yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“Oda üyelerine serbest tüketici limitini geçen üyelere indirimli elektrik sağlayacağız. Enerji bedeli üzerinden yüzde 10 indirim sağlayacağız. Odalarımızda üyelerine bilgi verecekler ve bizlerde esnaflarımızı dolacak ve bilgilendirmelerde bulunarak oda üyelerine indirimli elektrikten yararlanma imkanı sağlayacak. Bundan yararlanmak isteyenler üyenin geçmişe dönük borcu olmayacak. Başka bir yerle sözleşmesi olmayacak. Ocak 2014 itibariyle yılda 135-140 TL aylık elektrik tüketen aboneler bu haklardan yararlanabilecek. Yüzde 10 indirim mesken ve ticaret hanelerde olacak. Sanayi elektriğindeki indirimler daha farklı.”

Sözleşmenin imzalanmasının ardından birer konuşma gerçekleştiren oda başkanları Sezgin, Devri ve Sabancı, üyelerin yararına olacak her alanda çalışmaya devam ettiklerini ifade ederek; “Bizler imzaladığımız sözleşmeyle ilgili oda üyelerimizi bilgilendireceğiz ve bu haktan yararlanmalarını sağlayacağız. Amacımız ekonomik olarak üyelerimizin bir benze daha olsa rahatlamalarını sağlamak. Üyelerimize hayırlı olsun” dediler.